PUCHAR EUROPY STRONGMANÓW-Złotoryja 29.05.2011

W zawodach wzięło udział 9 zawodników z 5 krajów;Tarmo Mitt z Estonii, Gregor Stagnar ze Słowenii, Ruchard Danisz z Węgier, Gabor Aranyoszi ze Słowacji i Jan Salata z Czech. Polskę reprezentowali Jarosław Dymek, Sławomir Toczek, Grzegorz Peksa i Tomasz Nowotniak. Rozegrano 8 konkurencji takich jak spacer farmera, walizki 2x150 kg, Jok 400kg, bryła złota 200 kg, gumowy koszmar(opona 400 kg), Zawody wygrał Sławomir Toczek Pomiędzy konkurencjami odbyły się pokazy Mistrza Świata w ekstremalnych sztukach walk Arkadiusza Homanczuka,pokaz trialu rowerowego,oraz występ kulturystyczny Mistrza Europy Tomasza Lecha,a także miejscowych kulturystów amatorów.

2011-05-31 03:24

WYŚCIG SZLAKIEM GRODÓW PIASTOWSKICH 2011

Kryterium uliczne w Legnicy 05.05.2011

2011-05-06 19:02

POWERADE SUZUKI MTB MARATON w Złotym Stoku k/Kłodzka 30.04.211

Trzecia odsłona cyklu maratonów odbywających się w całej Polsce.Na starcie stanęło 840 zawodników,z czego 95 nie ukończyło zawodów.Jak wyglądała trasa z rowerowego siodełka mozna zobaczyć na filmie TUTAJ

2011-05-06 18:22

BIKE MARATON MTB we Wrocławiu 17.04.2011

Druga tegoroczna edycja,rozgrywającego się w całej Polsce cyklu.Trasa zawodów liczyła na dystansie haro 28km,na dystansie mega 57km,a na dystansie giga 83km i wiodła przez Wojnowice oraz Miękinię.Na starcie stanęło 1880 zawodników,w tym 25 rodzin.Zawodów nie ukończyło 65 zawodników.

2011-05-06 13:04